badania

jak się patrzy

Mamy pracę dla

ANKIETERA jak się patrzy!

Opinia24 – wyspecjalizowany wykonawca badań rynkowych. Pracujemy na rzecz podmiotów oczekujących doradztwa w zakresie realizacji ilościowych badań marketingowych i społecznych oraz wsparcia w szybkim, elastycznym i ekonomicznym wykonawstwie projektów badawczych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Ankieter telefoniczny

Miejsce: Radom (możliwa praca zdalna)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych (praca nie jest związana ze sprzedażą)
  • Udział w szkoleniach do projektów
  • Dbanie o odpowiedni wizerunek naszej firmy

OFERUJEMY:

  • Stałe rozliczenie godzinowe
  • System premiowy dla najlepszych pracowników
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w zespole młodych i ambitnych osób
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Kompleksowe szkolenie wdrażające w tematykę badań marketingowych i społecznych
  • Dobrą lokalizację w centrum Radomia

OCZEKUJEMY:

  • Podstawowej znajomości obsługi komputera
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Komunikatywności
  • Dobrej organizacji pracy

Prześlij CV na adres: praca@opinia24.pl z dopiskiem ”ANKIETER”. W dokumencie proszę zamieścić zgodę o treści:

Wyrażam dobrowolną zgodę firmie Opinia24 Sp. z o.o. ul. gen. Leopolda Okulickiego 39; 26-600 Radom stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych „RODO”, na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia rekrutacji.