badania

jak się patrzy

Mamy pracę dla

KOORDYNATORA-BADACZA jak się patrzy!

Opinia24 – wyspecjalizowany wykonawca badań rynkowych. Pracujemy na rzecz podmiotów oczekujących doradztwa w zakresie realizacji ilościowych badań marketingowych i społecznych oraz wsparcia w szybkim, elastycznym i ekonomicznym wykonawstwie projektów badawczych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Koordynator- Badacz

Miejsce: Warszawa lub Radom

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja projektów badań rynku (technikami ilościowymi CATI i CAWI)
  • Wyceny projektów badawczych
  • Ścisła współpraca z klientem zewnętrznym – spotkania projektowe, raportowanie, doradztwo
  • Ewidencja i kontrola finansowa projektów
  • Budowanie relacji z klientem zewnętrznym

OFERUJEMY:

  • Samodzielność i swobodę w zakresie realizacji celów
  • Pracę hybrydową
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Pakiet medyczny i atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w zespole młodych i ambitnych osób

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia (min. 1 rok) w pracy na stanowisku menadżera projektu lub pokrewnym
  • Nastawienie na realizację celów
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office (głównie Excel)
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • Otwartość i samodzielność w działaniu

Prześlij CV na adres: rekrutacja@opinia24.pl z dopiskiem ”BADACZ”. W dokumencie proszę zamieścić zgodę o treści:

Wyrażam dobrowolną zgodę firmie Opinia24 Sp. z o.o. ul. gen. Leopolda Okulickiego 39; 26-600 Radom stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych „RODO”, na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia rekrutacji.