badania

jak się patrzy

Doradztwo metodologiczne

Na uzyskanie wartościowej odpowiedzi na postawiony problem badawczy musi się złożyć wiele różnych elementów. Równie ważne jest prawidłowe i bezbłędne zrealizowanie badania co jego przygotowanie. Wiąże się to zawsze z koniecznością podjęcia wielu istotnych decyzji na etapie planowania projektu.

Wyróżnia nas praktyczna wiedza z zakresu realizacji badań. Doskonale znamy specyfikę wszystkich technik ilościowych.

Wieloletnie doświadczenie w koordynacji i realizacji badań pozwala nam nazywać się ekspertami w tej dziedzinie. Kontaktując się z nami nasi klienci otrzymują nie tylko gwarancję sprawnego i dokładnie przeprowadzonego projektu, ale także kompetentne doradztwo w zakresie planowania każdego etapu przygotowania badania.

Nasi Koordynatorzy – Badacze zawsze poszukują alternatywnych rozwiązań często wychodząc poza ramy otrzymanego zapytania.

Już na etapie wyceny doradzamy naszym klientom wybór odpowiedniej techniki badawczej czy wykorzystania najlepiej dopasowanego zestawu pytań w kwestionariuszu. Krytyczne spojrzenie na założenia badania bardzo często pozwala nam zoptymalizować proces badawczy przy zachowaniu celów projektu.