badania

jak się patrzy

Programowanie ankiet

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie realizacji badań. Obejmuje ona m.in. proces przygotowania elektronicznej wersji kwestionariusza ankiety.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z rosnącego zapotrzebowania rynku na szybką realizację, ale także na elastyczność w zakresie wyglądu ankiety.

Koordynatorzy Opinii24 zadbają o odpowiednią logikę i układ ankiety, którą następnie nasi programiści sprawnie zaimplementują w platformie do realizacji. Fakt, że posiadamy w swoich szeregach profesjonalnych skrypterów sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować stworzenie nawet najtrudniejszych narzędzi badawczych. Tworząc je samodzielnie zabezpieczamy także materiały wrażliwe naszych klientów.

Samodzielnie programujemy większość ankiet dzięki czemu optymalizujemy czas przygotowania badania.

Jesteśmy elastyczni w procesie programowania – jest to możliwe dzięki sprawnej komunikacji prowadzonej bezpośrednio przez naszych Koordynatorów, a także dzięki możliwości osadzenia ankiety na jednym z trzech wykorzystywanych przez nas systemów ankietowych. Programując w trzech dedykowanych językach skryptowych oferujemy naszym klientom możliwość przygotowania narzędzia w pełni zgodnego z ich wyobrażeniami i potrzebami.