badania

jak się patrzy

Sprawdź nasze możliwości!

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Opinia24 Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu przy ul. Okulickiego 39, 26-600 Radom. Pani/Pana dane osobowe podane za pośrednictwem formularza kontaktowego będą przetwarzane:
a) w celu prowadzenia z Panią/Panem komunikacji, w tym nawiązania współpracy handlowej. Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na zapewnieniu komunikacji oraz nawiązaniu współpracy handlowej;
b) w celach marketingowych Administratora w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana odpowiedniej zgody;
c) w celu dochodzenia i ochrony przed roszczeniami – podstawą prawną jest uzasadniony interes Administratora polegający na możliwości dochodzenia i obrony przed roszczeniami.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy znajduje się w naszej polityce prywatności.

Kontakt bezpośredni

Michał Kluczek Opinia24

Michał
Kluczek

napisz do mnie: Pokaż mail
lub zadzwoń: +48 Pokaż numer
Przemysław Wójtowicz Opinia24

Przemysław
Wójtowicz

napisz do mnie: Pokaż mail
lub zadzwoń: +48 Pokaż numer
Urszula Krassowska Opinia24

Urszula
Krassowska

napisz do mnie: Pokaż mail
lub zadzwoń: +48 Pokaż numer